K-GYM – Delfi sporto centras

Menu

Rezervuoti laiką

Vilniaus dziudo akademija ir KGYM sporto ir sveikatingumo centras veiklas vykdo nuo 2014m. taigi turi sukaupę didelį patirties ir žinių bagažą.

Treneriai – tai aukštos kvalifikacijos pedagogai, turintys didelę darbo su vaikais patirtį, bakalauro arba magistro išsilavinimą.

Sportuoti šiame klube kviečiami vaikai nuo 3 metų amžiaus. Tokiose sporto šakose kaip: akrobatinė, meninė, lavinamoji ir sportinė gimnastika, parkūras, oro akrobatika, kūdikių mankšta ir gimnastika.

Treniruotėse taikome integruoto mokymo metodus, dėl to vaikams sudaroma galimybė ne tik tobulinti turimus įgūdžius, bet ir išmoktus elementus pritaikyti kitose sporto šakose. Mokymo programa parengta taip, kad vaikų nevargintų rutina, o užsibrėžtus tikslus jie pasiektų noriai, įsimintinai bei linksmai.

Mūsų klubo siekis, kad šiuolaikiniai vaikai ir jaunimas būtų kuo labiau fiziškai aktyvus, tad manau mums didelė pergalė yra ta, kad vis daugiau vaikų jungiasi į mūsų bendruomenę ir atranda sportą kartu su mumis ir mūsų treneriais.