Menu

Rezervuoti laiką

Milita Norkutė – profesionali grupinių ir asmeninių treniruočių trenerė, Lietuvos dviračių treko daugkartinė čempionė, bei prizininkė. Turi ilgesnę nei 4 metų trenerės darbo patirtį su vaikais ir suaugusiais, bei 11 metų profesionalios dviratininkės patirtį. Milita puikiai išmano sportinį režimą ir sveiką gyvenseną, todėl treniruočių metu dalinasi žiniomis. Trenerė nemėgstanti rutinos užtikrina jog asmeninių treniruočių sudėtis keisis kiekvieną dieną, treniruočių tipas taip pat. Asmeninių treniruočių metu bus iškeliami tikslai atsižvelgiant į bendrą fizinį pasirengimą, kurių sieksite drauge su trenere. Milita pažada šypseną prieš, per, po treniruočių, gerą nuotaiką, gerą savijautą ir stiprų kūną!

  • Lietuvos edukologijos universiteto Sporto bakalauro laipsnis, pedagogo kvalifikacija
  • Daugkartinė Lietuvos treko dviračių čempionė bei prizininkė
  • TRX licenzija

Kiek laiko sportuoji? Nuo 11 metų profesionaliai važinėjau dviračiu, iki 16 metų važinėjau tiek plento, treko, MTB varžybose, po to specializavausi tik į treko rungtis. Dviratininkės karjera tęsėsi iki 21 metų.

Kas įkvėpė sportui? Noras nugalėti ne tik varžovą, tačiau ir save. Bet kokia pergalė yra motyvacija daryti daugiau, eiti toliau- ar tai medalis ant kaklo, ar atvaizdas veidrodyje.

Kuo vaikystėje svajojai būti užaugusi? Daininkė ir akordeonistė!

Kodėl tapai trenere? Nuo sporto esu neatsiejama beveik visą savo gyvenimą, sportas veža ir suteikia energijos ir geros nuotaikos, tai kodėl atsisakyti to, kas patinka, kai gali dar ir kitiems suteikti gerą nuotaiką, energiją, tvirtą kūną ir geresnės kokybės gyvenimą!

Kas motyvuoja keltis anksti rytą ir plušėti iki vėlyvo vakaro? Žmonių šypsenos PO treniruotės. Žmonių nuoširdus darbas treniruotės metu. Žmonių progresas ir jų pasiekti rezultatai.

Mėgstamiausias pratimas, kurį gali kartoti ir kartoti? Pritūpimai.

Silpniausia tavo kūno vieta? Pečiai.

Kaip save matai po penkerių metų? Treniruojančią kitus, kupiną energijos, prikaupusią pilną bagažą žinių apie sportą.

Ar turi mėgstamiausią sportininką? Sprinterės- Simona Krupeckaitė, Victoria Pendleton, Anna Meares.

Dažniausiai tavo vartojama frazė? Pailsėsit po treniruotės!

Gyvenimo credo? „Viskas bus GERAI!“ – net labai padeda, kai labai blogai.

Kodėl GET FIT? Fantastiška atmosfera, profesionalus kolektyvas, besišypsantys ir stiprūs sportininkai.

Patarimas sportuojantiesiems? Nebijoti pradėti. Nebijoti išmėginti vis skirtingą aktyvią veiklą. Gerbti save, šalia sportuojantį ir trenerį. Nebijoti iš savęs SPAUSTI daugiau, nes jūs tą galite!