Menu

Rezervuoti laiką

Liutauras Kasparavičius – treneris, išmėginęs ne vieną sporto šaką visu varžybiniu pajėgumu, universalumas – stiprioji jo pusė.  Liutauras veda funkcines, ištvermės ir bėgimo treniruotes. Turite viziją, bet nežinote nuo ko pradėti? Treneris yra pasiruošęs siekti to, apie ką jau seniai svajojate!

  • Treneriu dirba 6 metus (funkcinės, jėgos, ištvermės treniruotės, grupinės ir individualios treniruotės).

Kiek laiko sportuoji? Bendrai sportuoju apie 16 metų. Esu išmėginęs ne vieną sporto šaką. Jėgos sporte kažko trūko, bėgime ir lengvojoje atletikoje atsirado noras padaryti tai, ko negali kiti. Na, o šiandieną visą save atiduodu jėgos, ištvermės ir funkcinėms treniruotėms viename.

Kas įkvėpė sportuoti? Sportą pamilau nuo vaikystės. Išmokau kovoti ir siekti tikslų, supratau, kad tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo neįmanoma, visgi yra ranka pasiekiama – tuo sportas ir sužavėjo.

Kuo vaikystėje svajojai būti užaugęs? Nuo vaikystės norėjau būti stipresnis nei kiti, daryti daugiau ir geriau. Žavėjausi galiūnais. Svajojau būti gerai žinomu atletu bei geru treneriu, kuris padėtų siekti tikslų kitiems.

Kodėl tapai treneriu? Sportuodamas supratau, kad noriu būti apsuptas bendraminčių, kad galiu ir noriu padėti kitiems. Pats būdamas sportininku neįsivaizduoju savęs niekur kitur.

Kas motyvuoja keltis anksti rytą ir plušėti iki vėlyvo vakaro? Žinojimas, kad su kiekviena diena tampi geresniu. Kad kiekviena treniruotė yra tvirtas žingsnis pirmyn link tikslo.

Mėgstamiausias pratimas, kurį gali kartoti ir kartoti? Daug kas jo nemėgsta, bet tuo jis ir žavi – Burpee.

Silpniausia tavo kūno vieta? Nežinau…

Kaip save matai po penkerių metų? Dar geresniu treneriu, puikiu pagalbininku žmonėms. Tobulėjimui nėra ribų – daugiau žinių, mokslų ir neįkainojamos patirties.

Ar turi mėgstamiausią sportininką? Sprinteris Bolt‘as, stipriausias pasaulyje žmogus Ž. Savickas. Labai žaviuosi „universaliais kariais“ kaip M. Salo, J. Bridges, M. Fraser.

Dažniausiai tavo vartojama frazė. Poilsis palauks – dabar metas darbui.

Gyvenimo credo. Niekas nieko už tave nepadarys. Todėl medalį sau pradėk kaltis jau dabar.

Kodėl GET FIT? Nes čia žmonės žiūri viena kryptimi, palaiko vieni kitus ir į treniruotes atsineša šypsenas.

Patarimas sportuojantiesiems. Turėk tikslą, eik link jo ir tikėk tuo, ką darai.