Menu

Rezervuoti laiką
  • VU Bakalauro diplomas
  • KTU Magistro diplomas
  • EREPS3, Fitness Instructor mokymai (3 EKS lygis) – pradėta mokymosi sesija
  • Grupinių treniruočių instruktorius – Studija THE ONE (Jurga Maculevičiūtė), privatūs mokymai.
  • Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės kūno kultūros ir sporto veiklos leidimas.
  • Fitneso mokymo centro Aeromix B sertifikatai: step aerobikos, klasikinės aerobikos, jėgos, pilateso pagrindai, funkcinis treniravimas.

Kiek laiko sportuoji? Daugiau nei 10 metų.

Kas įkvėpė sportuoti? Suvokimas, jog kūnas, kuriame gyvenu man gali paklusti. Aš galiu jo klausytis, keisti, tobulėti. Tai priklauso nuo manęs, gyvena mano galvoje ir yra proporcingas įdėtam darbui.

Kuo vaikystėje svajojai būti užaugęs? Svajojau būti scenoje – vaidinti, dainuoti, kurti.

Kodėl tapai trenere? Negalėjau ja netapti. Sutikau įkvepiančių trenerių, kurie mato ne tik pratimus, bet ir jų prasmę, esmę ir žmogų tame pratime. Sportavau daug. Daug reikalavau iš savęs. Atėjo laikas, kai supratau, kad galiu duoti. Galiu išmokyti, uždegti, leisti pamilti sportą ir didžiuotis savimi, nes kiekvienas iš mūsų gali daugiau.

Kas motyvuoja keltis anksti rytą ir plušėti iki vėlyvo vakaro? Mane įkvepia pati grupinės treniruotės dvasia – čia susirenka visi, kurie NORI sportuoti kartu. Mes jaučiamės truputį “nugalėtojai”, kai įveikiam savo silpnybę – miegą, nuovargį ar tiesiog blogą nuotaiką. Treniruotė – vaistai. Mane įkvepia sąmoningas klientų sportavimas, kai aiškūs tikslai veda į progresą.

Mėgstamiausias pratimas, kurį gali kartoti ir kartoti?  Hip bridge – čia jaučiasi, kaip traška sėdmenys.

Silpniausia tavo kūno vieta? Ta, kuri nepaklūsta ir nepasiduoda treniravimui.

Kaip save matai po penkerių metų? Tobulėjančią, einančią ir griaunančią kalnus. Tokią kaip dabar, tik su + 5 metų išmintimi ir patirtimi.

Ar turi mėgstamiausią sportininką? Alina Kabajeva. Ji buvo jauna, absoliučiai “nesvietiškai” talentinga ir nepralenkiama.

Dažniausiai tavo vartojama frazė? Sveikičiutukėliai.

Gyvenimo credo? Kai viską darai kaip visada, viskas būna kaip visada.

Kodėl GET FIT? Čia tvyro kažkokia žvėriška jėga ir užsidegimas!

Patarimas sportuojantiesiems. Kai turi tikslą, atsiranda kelias, priemonės ir tie, kurie leis tau jį pasiekti. Tik nenustok turėti tikslą.